Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 01

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 25 september
6
PHARO 1
2
CAPELLE 2
Vrijdag 18 september
2
CAPELLE 2
6
VICTORIA 1
6
HEER JAN 3
2
CC 2
8
LOMMERRIJK 1
0
PHARO 1
8
DUBBELDAM 1
0
DE MERWEDE 3
Vrijdag 11 september
4
CC 2
4
CAPELLE 2
6
VICTORIA 1
2
HEER JAN 3
4
DE MERWEDE 3
4
LOMMERRIJK 1
3
PHARO 1
5
DUBBELDAM 1

Wedstrijdschema

T.C. Dubbeldam 1
VR17GEMD01
Uit
02-10-2020 20:00
Nr. 13567445
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: alleen pinbetalingen mogelijk op de club
C.C. 2
VR17GEMD01
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13567421
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: - IN VERBAND MET CORONA WORDT VERZOCHT GÉÉN SUPPORTERS MEE TE NEMEN NAAR CC. DE DOUCHECAPACITEIT IS BEPERKT OP DE CLUB EN WORDT DAAROM AFGERADEN !!!!! -1,5 METER AFSTAND - Baansoort: Gravel en All-Wheather
VR17GEMD01
L.T.C. De Merwede 3
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13567428
Baansoort: Gravel
VR17GEMD01
T.V. PhARO 1
Thuis
23-10-2020 19:00
Nr. 13567430
Baansoort: Gravel

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DUBBELDAM 1220013313
2.VICTORIA 1220012412
3.LOMMERRIJK 1211012412
4.PHARO 131029159
5.HEER JAN 32101888
6.CAPELLE 230128168
7.CC 220116106
8.DE MERWEDE 320114124

Spelers (3)