Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 02

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 25 september
1
RHOON 5
7
PUTTERSHOEK 2
5
OUD-BEIJERLAND 1
3
PHARO 2
2
HEER JAN 4
2
D`OUDELANDE 4
0
VICTORIA 2
0
HIATEN 2
Vrijdag 18 september
4
HIATEN 2
4
OUD-BEIJERLAND 1
8
D`OUDELANDE 4
0
RHOON 5
8
PHARO 2
0
VICTORIA 2
8
PUTTERSHOEK 2
0
HEER JAN 4
Vrijdag 11 september
0
RHOON 5
8
HIATEN 2
7
OUD-BEIJERLAND 1
1
D`OUDELANDE 4
5
HEER JAN 4
3
PHARO 2
0
VICTORIA 2
8
PUTTERSHOEK 2

Wedstrijdschema

T.V. d'Oudelande 4
VR17GEMD02
Uit
02-10-2020 21:00
Nr. 13567405
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 2 wedstrijden aaneensluitend op 2 banen
T.V. Heer Jan 4
VR17GEMD02
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13567408
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Gravel of smashcourt; alleen pinbetaling mogelijk.
VR17GEMD02
L.T.C. Rhoon 5
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13567413
Baansoort: Gravel
T.V. Oud-Beijerland 1
VR17GEMD02
Uit
23-10-2020 20:00
Nr. 13567402
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PUTTERSHOEK 2330023123
2.OUD-BEIJERLAND 1321016816
3.PHARO 23102141014
4.HIATEN 2211012412
5.D`OUDELANDE 42101979
6.HEER JAN 421015115
7.RHOON 530031231
8.VICTORIA 220020160

Spelers (4)