Zaterdag 17+ Heren 2

3e klasse Heren 17+ Zaterdag (ZH)

8e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag (ZH)

Uitslag

Zaterdag 26 september
0
KRALINGEN 4
0
BERKENRODE 3
5
DE DELFTSE HOUT 1
0
VICTORIA 2
0
NIEUWERKERK 4
5
SCHIEBROEK 4
5
HOLY 1
0
HANENBURG 1
Zaterdag 19 september
1
HANENBURG 1
4
DE DELFTSE HOUT 1
3
SCHIEBROEK 4
2
KRALINGEN 4
0
VICTORIA 2
5
HOLY 1
4
BERKENRODE 3
1
NIEUWERKERK 4
Zaterdag 12 september
5
KRALINGEN 4
0
HANENBURG 1
1
DE DELFTSE HOUT 1
4
SCHIEBROEK 4
5
NIEUWERKERK 4
0
VICTORIA 2
5
HOLY 1
0
BERKENRODE 3

Wedstrijdschema

ZA17HE02
L.T.C. Kralingen 4
Thuis
03-10-2020 13:00
Nr. 13570638
Baansoort: Gravel
ZA17HE02
A.T.V. Berkenrode 3
Thuis
10-10-2020 13:00
Nr. 13570641
Baansoort: Gravel
T.C. Schiebroek 4
ZA17HE02
Uit
17-10-2020 00:00
Nr. 13570633
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: U kunt alleen met pin betalen Graag parkeren bij zwembad de Wilgenring Melanchtonweg 80 te Rotterdam. i.v.m. Corona maatregelen zijn het aantal zitplaatsen binnen beperkt. Kom bij voorkeur met teams van 4 per
ZA17HE02
H.T.V. Hanenburg 1
Thuis
24-10-2020 13:00
Nr. 13570639
Baansoort: Gravel

Poule stand (8e in poule 3e klasse Heren 17+ Zaterdag (ZH))

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HOLY 1330015015
2.SCHIEBROEK 4330012312
3.DE DELFTSE HOUT 1320110510
4.KRALINGEN 42101737
5.NIEUWERKERK 43102696
6.BERKENRODE 32101464
7.HANENBURG 130031141
8.VICTORIA 230030150