Zondag 11-14 gemengd 3

1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

3e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
2
MARKANT 3
4
CAPELLE 1
0
VICTORIA 2
6
LANGELAND 1
2
AEOLUS-OLEDO 1
4
VICTORIA 3
4
TOP PAPENDRECHT 1
2
DE VIJFHUIZEN 1
Zondag 20 september
3
DE VIJFHUIZEN 1
3
VICTORIA 2
5
VICTORIA 3
1
MARKANT 3
5
LANGELAND 1
1
TOP PAPENDRECHT 1
3
CAPELLE 1
3
AEOLUS-OLEDO 1
Zondag 13 september
4
MARKANT 3
2
DE VIJFHUIZEN 1
5
VICTORIA 2
1
VICTORIA 3
2
AEOLUS-OLEDO 1
4
LANGELAND 1
3
TOP PAPENDRECHT 1
3
CAPELLE 1

Wedstrijdschema

ZO114GEM03
T.O.P. Papendrecht 1
Thuis
04-10-2020 10:00
Nr. 13505662
Baansoort: Gravel
T.C. de Vijfhuizen 1
ZO114GEM03
Uit
11-10-2020 09:00
Nr. 13505654
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: betalingen uitsluitend met pin
ZO114GEM03
T.V. Langeland 1
Thuis
18-10-2020 10:00
Nr. 13505661
Baansoort: Gravel
TC Capelle 1
ZO114GEM03
Uit
25-10-2020 08:30
Nr. 13505675
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Tijdig aanwezig, zodat wij op tijd kunnen starten. Vanwege de vele teams en de geldende corona maatregelen vragen wij het aantal begeleiders / supporters te beperken. In het clubgebouw kan alleen met pin word

Poule stand (3e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LANGELAND 1330015315
2.CAPELLE 1312010810
3.VICTORIA 3320110810
4.TOP PAPENDRECHT 131118108
5.VICTORIA 231118108
6.MARKANT 331027117
7.AEOLUS-OLEDO 130127117
8.DE VIJFHUIZEN 130127117