zondag Heren 35

Hoofdklasse Heren 35+ Zondag

7e in poule Hoofdklasse Heren 35+ Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
5
HET GROOTSLAG 1
1
GROENEVEEN 1
5
BERKENRODE 1
1
ATC-BUITEN 1
4
MEDEMBLIK 1
2
ALL OUT 1
Zondag 20 september
3
VICTORIA 1
3
BERKENRODE 1
1
ALL OUT 1
5
HET GROOTSLAG 1
3
GROENEVEEN 1
3
MEDEMBLIK 1
Zondag 13 september
5
HET GROOTSLAG 1
1
VICTORIA 1
0
BERKENRODE 1
6
ALL OUT 1
2
MEDEMBLIK 1
4
ATC-BUITEN 1

Wedstrijdschema

ZO35HE01
Medemblikker T.C. 1
Thuis
04-10-2020 13:00
Nr. 13585509
Baansoort: Gravel
ZO35HE01
All Out 1
Thuis
11-10-2020 13:00
Nr. 13585508
Baansoort: Gravel
L.T.C. Groeneveen 1
ZO35HE01
Uit
18-10-2020 14:00
Nr. 13585527
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Vanwege corona maatregelen is het mogelijk dat niet alle spelers en toeschouwers in het clubhuis kunnen zitten en is er een beperkt assortiment verkrijgbaar in het clubhuis ALLEEN PIN BETALING
ATC-Buiten 1
ZO35HE01
Uit
25-10-2020 11:00
Nr. 13585521
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (7e in poule Hoofdklasse Heren 35+ Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET GROOTSLAG 1330015315
2.MEDEMBLIK 13111999
3.ALL OUT 13102999
4.BERKENRODE 131118108
5.ATC-BUITEN 12101575
6.GROENEVEEN 12011484
7.VICTORIA 12011484