Zondag gemengd 02

4e klasse Gemengd Zondag

3e in poule 4e klasse Gemengd Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
8
VICTORIA 3
0
GAME `78 1
0
PIJNACKER 2
8
ZWIJNDRECHT 2
5
ZWIJNDRECHT 3
3
OUD VOSSEMEER 1
2
DE WARANDE 1
6
VICTORIA 2
Zondag 20 september
6
VICTORIA 2
2
PIJNACKER 2
2
OUD VOSSEMEER 1
6
VICTORIA 3
8
ZWIJNDRECHT 2
0
DE WARANDE 1
0
GAME `78 1
8
ZWIJNDRECHT 3
Zondag 13 september
6
VICTORIA 3
2
VICTORIA 2
3
PIJNACKER 2
5
OUD VOSSEMEER 1
0
ZWIJNDRECHT 3
0
ZWIJNDRECHT 2
8
DE WARANDE 1
0
GAME `78 1

Wedstrijdschema

ZOGEM02
T.V. Zwijndrecht 3
Thuis
04-10-2020 10:00
Nr. 13580144
Baansoort: Gravel
ZOGEM02
T.V. Oud Vossemeer 1
Thuis
11-10-2020 10:00
Nr. 13580143
Baansoort: Gravel
Game '78 1
ZOGEM02
Uit
18-10-2020 10:00
Nr. 13580162
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Lunch wordt verzorgd
T.V. Zwijndrecht 2
ZOGEM02
Uit
25-10-2020 10:00
Nr. 13580156
Baansoort: Gravel

Poule stand (3e in poule 4e klasse Gemengd Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VICTORIA 3330020420
2.ZWIJNDRECHT 2220016016
3.VICTORIA 23201141014
4.ZWIJNDRECHT 3220013313
5.DE WARANDE 13102101410
6.OUD VOSSEMEER 13102101410
7.PIJNACKER 230035195
8.GAME `78 130030240