Zondag gemengd 03

4e klasse Gemengd Zondag

1e in poule 4e klasse Gemengd Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
8
VICTORIA 3
0
GAME `78 1
0
PIJNACKER 2
8
ZWIJNDRECHT 2
5
ZWIJNDRECHT 3
3
OUD VOSSEMEER 1
2
DE WARANDE 1
6
VICTORIA 2
Zondag 20 september
6
VICTORIA 2
2
PIJNACKER 2
2
OUD VOSSEMEER 1
6
VICTORIA 3
8
ZWIJNDRECHT 2
0
DE WARANDE 1
0
GAME `78 1
8
ZWIJNDRECHT 3
Zondag 13 september
6
VICTORIA 3
2
VICTORIA 2
3
PIJNACKER 2
5
OUD VOSSEMEER 1
0
ZWIJNDRECHT 3
0
ZWIJNDRECHT 2
8
DE WARANDE 1
0
GAME `78 1

Wedstrijdschema

T.V. Zwijndrecht 2
ZOGEM03
Uit
04-10-2020 10:00
Nr. 13580155
Baansoort: Gravel
ZOGEM03
T.V. Pijnacker 2
Thuis
11-10-2020 10:00
Nr. 13580139
Baansoort: Gravel
OTC De Warande 1
ZOGEM03
Uit
18-10-2020 11:00
Nr. 13580159
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Betaling uitsluitend per pin!!
ZOGEM03
T.V. Zwijndrecht 3
Thuis
25-10-2020 10:00
Nr. 13580140
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 4e klasse Gemengd Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VICTORIA 3330020420
2.ZWIJNDRECHT 2220016016
3.VICTORIA 23201141014
4.ZWIJNDRECHT 3220013313
5.DE WARANDE 13102101410
6.OUD VOSSEMEER 13102101410
7.PIJNACKER 230035195
8.GAME `78 130030240