Zondag 11-14 gemengd 1

1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

1e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
5
VICTORIA 1
1
LEEUWENBERGH 1
1
TE WERVE 1
5
TANTHOF DELFT 1
3
DE HOEK 1
3
PIJNACKER 1
4
DE DALLE 1
2
NAALDWIJK 1
Zondag 20 september
2
NAALDWIJK 1
4
TE WERVE 1
1
PIJNACKER 1
5
VICTORIA 1
3
TANTHOF DELFT 1
3
DE DALLE 1
2
LEEUWENBERGH 1
4
DE HOEK 1
Zondag 13 september
6
VICTORIA 1
0
NAALDWIJK 1
3
TE WERVE 1
3
PIJNACKER 1
2
DE HOEK 1
4
TANTHOF DELFT 1
1
DE DALLE 1
5
LEEUWENBERGH 1

Wedstrijdschema

T.V. Tanthof Delft 1
ZO114GEM01
Uit
04-10-2020 12:15
Nr. 13585408
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: .v.m. Corona-maatregelen maximaal 2 begeleiders per team mee
ZO114GEM01
T.V. Te Werve 1
Thuis
11-10-2020 10:00
Nr. 13505706
Baansoort: Gravel
L.T.V. De Dalle 1
ZO114GEM01
Uit
18-10-2020 12:30
Nr. 13585412
Baansoort: Roodzand kunstgras
ZO114GEM01
V.T. De Hoek 1
Thuis
25-10-2020 10:00
Nr. 13505707
Baansoort: Gravel

Poule stand (1e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.VICTORIA 1330016216
2.TANTHOF DELFT 1321012612
3.DE HOEK 13111999
4.LEEUWENBERGH 131028108
5.TE WERVE 131118108
6.DE DALLE 131118108
7.PIJNACKER 130217117
8.NAALDWIJK 130034144